fbpx
Close
44-240 Żory  Boczna 6
602 712 497 zapart.agnieszka@gmail.com
Stworzone z miłością – PROMOCJA

Efekt motyla

Wierzę, że w życiu bardzo ważna jest intencja, z którą się coś robi. Wierzę, że wkładając w coś dobrą energię — myśli, emocje, zaangażowanie – podaje się je dalej. Wreszcie wierzę, że dzięki temu powstaje coś na kształt efektu motyla. Ta dobra energia zapoczątkowana małą rzeczą, jest jak iskierka, która podawana dalej i dalej, rozpala coraz to nowe płomyki, pochodnie czy ogniska. A ich ciepło w końcu może do mnie wrócić z zupełnie niespodziewanej strony. Tak patrzę na świat.

Gdy stworzyłam Obrazkoterapię w 2014 roku moją intencją było dzielenie się wiedzą z psychologii i psychoterapii w prosty i przystępny sposób. Chciałam, żeby moje obrazki inspirowały do refleksji i zmiany. Były właśnie taką iskierką, która rozpali Twoją świadomość, rzucając nieco światła na ważne tematy, zagrzewając energię do rozwoju.

Ponad to wszystko co rysowałam, każdy obrazek, komiks zostały stworzone z miłością. Miłością w której kocha się i siebie i ludzi i świat, ponieważ tylko taka jest pełna. Jest źródłem świadomości, wyrozumiałości, szacunku, kreacji. Ciągle się uczę takiej miłości i moją misją jest uczyć jej innych. To jest też intencja, zamkniętą w obrazkach.

Dlatego, gdy zdecydowałam, że w końcu założę sklep online i stworzę pierwsze obrazkoterapeutyczne gadżety, wybór padł przede wszystkim na POCZTÓWKI.

Chcę żeby były właśnie jak takie iskierki radości, życzliwości, miłości, które przekażą dobrą intencję, wniosą ciepło w Twoje relacje. Będą przypominać o ważnych rzeczach i rozgrzeją energię do zmiany.

Rozpalanie iskry

Pocztówki można wykorzystać na wiele sposobów:

  • obrazek na tablicę korkową czy lodówę, by przypominał o czymś ważnym
  • zakładka do książki lub kalendarza
  • pocztówka wysłana komuś bliskiemu z dobrymi słowami
  • dekoracja ramce jako ozdobny akcent w pokoju
  • dodatek do prezentu dla kogoś ważnego
  • kolarz wyrażający Ciebie i upiększający Twoją przestrzeń

Jeśli chodzi o zastosowanie ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Także oddaję do Twojej dyspozycji 4 zestawy pocztówek, każdy zaprojektowny z inną intencją ale wszystkie stworzone z miłością by Cię wspierać i rozwijać.

Ponad to w sklepie dostępne są też PLAKATY. W tym ten absolutnie najpierwszy wzór o psychoterapii z rozplątywaniem kłębka nici z głowy. To zdecydowanie większe iskierki, które rozpalą Twoją przestrzeń dobrym słowem i energią.

Tylko do 8 maja do 22:00 kupisz nowe zestawy pocztówek i plakaty w PROMOCJI nawet do 25% taniej! Zapraszam do sklepu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są wymagane.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com